Author Topic: 22-02-2010ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ  (Read 3317 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline itvol

  • Περαστικός
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑ ΓΡΑΨΕΙ..ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΧΑΘΗΚΕ..

ΑΥΤΗ Η ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕΙ ΠΑΝΤΑ..

ΠΕΡΑΣΑΝ ΣΧΕΣΔΟ 50 ΜΕΡΕΣ... Κ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΝΕΑ ΖΩΗ

ΜΟΥ ΦΕΝΟΝΤΕ ΟΛΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ , ΤΗΝ ΑΝΑΝΟΗ ΜΟΥ, ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ, ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ , ΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΟΥ....

Κ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕ ΒΡΩΜΑΩ...

ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΒΡΩΜΑΤΕ ,, ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΔΙΠΛΑ Σασ  ΣΥΝΕΕΙΣΤΕ ΝΑ ΦΟΥΜΑΡΕΤΕ....


ΔΕΝ ΕΙΑΝΙ ΤΙΠΟΤΑ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ 5 ΜΕΡΕΣ....ΜΙΑ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ.. ΜΙΑ ΤΙΜΩΡΙΑ ΓΙΑ ΤΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ....Κ ΜΕΤΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...Κ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΛΕΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΜΑΓΚΑΣ ΑΠΟ ΣΑΣ.....





Offline Θανάσης Αποστόλου

  • Διαχειριστής
  • ιδρυτικό μέλος
  • *****
  • Thank You
  • -Given: 223
  • -Receive: 182
  • Gender: Male
  • να πέσεις; επιτρέπεται. να σηκωθείς; ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ !
Απ: 22-02-2010ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ
« Reply #1 on: April 09, 2010, 11:06:09 PM »
Itvol, είσαι από τους λίγους για τους οποίους έχασα όλες τις δημοσειεύσεις και χαίρομαι που σε ξαναβλέπω στο φόρουμ. Επίσης χαίρομαι  ακόμη περισσότερο που έχεις πάρει τόσο σταθερή και αποφασιστική τροχιά ενάντια στην αναίτια δηλητηρίαση. Όντως είναι πολύ συνηθισμένο τις πρώτες μέρες να έχει λίγη ταλαιπωρία, αλλά όχι μεγαλύτερη από το μπούχτισμα που συχνά περνά ο καπνιστής ιδίως όταν καπνίζει λίγο παραπάνω. Μετά από αυτή τη μικρή ταλαιπωρία και εφόσον δεν αμφισβητούμε την απόφασή μας ΟΛΑ είναι καλύτερα. Συνέχισε έτσι φίλε!  ::cool:: ::cool::

* την επόμενη φορά αν σου είναι εύκολο γράψε με μικρά, όχι κεφαλαία, για να είναι λίγο πιο άνετα στην ανάγνωση.
   Διαβάστε το απόλυτο βιβλίο για τη διατροφή και την ευεξία εδώ!
   

Offline itvol

  • Περαστικός
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
Απ: 22-02-2010ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ
« Reply #2 on: April 12, 2010, 01:53:02 AM »
οκ με συγχωρειτε για τα κεφαλαια...

ναι πρωτη φορα μετανιωσα για κατι....που εκαν;α τσιγαρο..


εχω επηρεασει αλλους 4 ,....οι  2το κοψαν οι αλλοι 2 δεν αντεξαν..κ καπνησζουνε...αλλα τους εχω απο κοντα...  τους πριζω