Author Topic: Πού να αγοράσω φθηνά και ποιοτικά συμπληρώματα Διατροφής;  (Read 190392 times)

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Offline stefanos kap

  • Σχολιαστής
  • ***
  • Thank You
  • -Given: 1
  • -Receive: 8
  • Gender: Male
@netwatcher Δεν μου ζήτησε η κυρία απο την ΕΟΦ αίτηση και υπεύθυνη δήλωση,μονο την απόδειξη σε φαξ.

Δεν ξέρω αλλα και θα τους ξανάπαρω αύριο. Παντός θα σας ενημερώσω άμα βγάλω καμία άκρη.. ...

Offline giannis mtrs

  • Σχολιαστής
  • ***
  • Thank You
  • -Given: 2
  • -Receive: 5
  • Gender: Male
Πωωω... μόλις είδα τα όσα γράψατε. Παιδιά έχω κάνει 4 παραγγελίες από iherb συνολικής αξίας 240 ευρώ. Είμαι σε φάση να ουρλιάξω. Οι 2 τελευταίες έγιναν χθες (να μην σας διάβαζα νωρίτερα;;) και οι 2 πρώτες είναι εδώ και 9 μέρες Αθήνα. Επειδή αργούσαν να φτάσουν από Αθήνα Ηράκλειο.. είπα να μπω σε κάνα φόρουμ και απλά δεν πιστεύω στα μάτια μου με τα όσα διαβάζω.. Εσείς στην Αθήνα πάτε εκεί και ξεκαθαρίζετε την κατάσταση,εγώ τι θα κάνω από Κρήτη,να πιέζομαι κιόλας αυτόν τον καιρό με την εξεταστική μου;; Δεν έχω χρόνο,τίποτα μηδέν!
Πρόκειται για ληστεία έτσι στο ξαφνικό. Στερήθηκα πολλά σαν φοιτητής για να δώσω αυτά τα χρήματα και το αστείο είναι ότι ξέμεινα κιόλας!! Ταπί και ψύχραιμος.. μόνο για τα άκρως απαραίτητα έχω! δηλαδή αν θέλω 22 ευρώ για το κάθε πακέτο,απλούστατα ΔΕΝ τα έχω..
Πήρα μεταξύ άλλων κάτι νοοτροπικά (για ενίσχυση μνήμης,γνωστικής λειτουργίας κτλ) και κάτι προσαρμογόνα/αγχολυτικά βότανα (μιας και είμαι σε δύσκολη σχολή) και τα χρειάζομαι άμεσα,αλλά όπως διαβάζω λίγο δύσκολο να μου εγκρίνει ο ΕΟΦ ουσίες όπως Βινποσετίνη,Huperzine A,bacopa και άλλα πολλά! Είναι πολύ πιθανό να μη ξέρουν καν τι είναι..
Επειδή καίει το θέμα,γράφετε σας παρακαλώ για ότι εξελίξεις έχετε και αν κάποιος έχει πάρει προιόντα όπως αυτά που ανέφερα,αν τα περνάνε από ΕΟΦ.
Τέλος αν κατάλαβα καλά,αν δεν αποδεχτώ τα πακέτα,αυτά γυρίζουν αυτόματα πίσω και το iherb μου επιστρέφει τα χρήματα;

Offline stefanos kap

  • Σχολιαστής
  • ***
  • Thank You
  • -Given: 1
  • -Receive: 8
  • Gender: Male
Φίλε, εγώ είμαι στο αργος και δεν πρόκειται να πεταχτώ τώρα Αθήνα για τις κ*βλες του τελωνείου.

Εγώ τώρα προσπαθώ να πάρω την εοφ αλλα χαμός και εκεί γίνεται.

Offline SOTIRIS

  • νέο μέλος
  • *
  • Thank You
  • -Given: 4
  • -Receive: 2
ΕΝΑ ΕΡΩΤΗΜΑ:αν υποθεσουμε οτι εχουμε την πολυποθητη εγκριση,για -ας πουμε- "pycnogenol 100mg" της iherb απ'τον ΕΟΦ,αυτη ισχυει ΜΟΝΟ για την συγκεκριμενη παραγγελια η εσαει? Γιατι αν πρεπει καθε φορα να κανουμε την διαδικασια για ιδια προιοντα,ζητω που καηκαμε! Εγω,παντως,παραγγειλα  πλεον τα συμπληρωματα μου απο Αγγλια,κ αναμενω (ακριβοτερα απο της iherb-κυριως λογω ταχυδρομικων-,αλλα ακομα φθηνοτερα απο εδω)-θα ενημερωσω αν κ τι προβλημα θα εχω (κ αφησα τα της iherb να επιστραφουν)-καλημερα σας !

Offline giannis mtrs

  • Σχολιαστής
  • ***
  • Thank You
  • -Given: 2
  • -Receive: 5
  • Gender: Male
Να πάρεις στον ΕΟΦ για να ρωτήσεις τι να κάνεις να φανταστώ; Εαν σου πουν,γραψε και εδώ τι σου ζήτησαν,μιας και εγώ από απόσταση είμαι.
Και αν επιτρέπεται,τι έχεις παραγγείλει; Τετρημένα συμπληρώματα ή πιο "ψαγμένα";
Φίλε SOTIRIS,εφόσον τα άφησες να επιστραφούν,το iherb θα σου επιστρέψει τα χρήματα σου και αν ναι,πότε;
Πάντως από Αγγλία (myprotein) παρέλαβα μόλις τώρα χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα από DHL στο σπίτι μου. Η παραγγελία έγινε Παρασκευή (25-8) και σήμερα Τρίτη ήρθαν Ηράκλειο.

Offline netwatcher

  • Σχολιαστής
  • ***
  • Thank You
  • -Given: 8
  • -Receive: 8
  • Gender: Male
SOTIRIS στείλε και από που τα πήρες γιατί νομίζω όλοι σιγά σιγά θα κινηθούμε σε Ευρωπαϊκά καταστήματα.


Offline SOTIRIS

  • νέο μέλος
  • *
  • Thank You
  • -Given: 4
  • -Receive: 2
Γεια σας,φιλοι μου !
1)για  giannis mtrs
α)πηρα τηλ/νο (ειμαι Τριπολη) κ ακομα αναμενω !
β)pycnogenol & bail acid factors & prostate health
γ)θα μου επιστραφουν,με την παραλαβη τους εκει

2)για new watcher : από εδώ, https://www.bigvits.co.uk/index.php (ως ειπα,συστημενη αποστολη -δεν στελνουν αλλοιως,εδώ-,ακριβα ταχ/κα,για 500 γρ περ.11 λιρες)  -ισως,υπαρχουν κ αλλα καταστηματα ,αλλα εγω ηθελα να εχουν προιοντα από US companies που είναι-αρχικα-πολύ φτηνοτερα,αλλα κ να υπαρχει εμπιστοσυνη !

Offline peter28

  • Σχολιαστής
  • ***
  • Thank You
  • -Given: 7
  • -Receive: 5
Σε ποια διευθυνση τα στελνουμε γιατι δεν ειδα στο link να γραφει διευθυνση;
Fax δεν υπαρχει;
Εγω παιρνω τηλ. ολο το πρωι το Γ.Ε.Τ.Α να τους πω για παραταση μερικες μερες γιατι δεν βλεπω σε 10 μερες να εχουμε προλαβει ηδη εμειναν 8 μερες για μενα αλλα κανεις δεν το σηκωνει και παιρνω και στα 2 τηλ. 2103538104-103

Offline stefanos kap

  • Σχολιαστής
  • ***
  • Thank You
  • -Given: 1
  • -Receive: 8
  • Gender: Male
Για βοήθεια Παιδιά πάρτε αυτόν τον αριθμό της Εοθ : 2132040000

Εγώ τους έστειλα τα στοιχεία και άμα γίνει τίποτα σας ενημερώνω....