Author Topic: 3 ΧΡΟΝΙΑ ΝΕΑΣ ΖΩΗΣ  (Read 7393 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Simi

  • νέο μέλος
  • *
  • Thank You
  • -Given: 2
  • -Receive: 2
  • Gender: Male
3 ΧΡΟΝΙΑ ΝΕΑΣ ΖΩΗΣ
« on: October 18, 2015, 01:24:06 PM »
Γεια σας,
Θαναση θα ηθελα να σου πω ενα πολυ μεγαλο "Ευχαριστω".
Εκλεισα προχτες 3 ολοκληρα χρονια που σταματησα αυτη την ασχημη συνηθεια που ειχα για 26 χρονια.
Επισης αυτο που ηθελα να πω ειναι οτι προσπαθησα να βοηθησω καποιους δικους μου ανθρωπους να κοψουν το τσιγαρο και καταφερα να κανω τον ανηψιο μου να το κοψει πριν απο 2 χρονια.

Τα τελευταια 10 χρονια πριν κοψω το τσιγαρο το ειχα στο μυαλο μου συνεχεια, η επαφη μου με το αυτο το Forum και η Κατανοηση ολων οσων εγραψες Θαναση στο βιβλιο σου με εκαναν να αποφασισω (μετα απο τουλαχιστον 20 φορες που διαβασα το βιβλιο) να το κοψω.

Μετα απο 3 χρονια και αρκετες δυσκολιες στη προσωπικη μου ζωη συνεχιζω να μην θελω να καπνισω.

Ευχαριστω παρα πολυ για την βοηθεια του Θαναση και ολων οσων εχουν γραψει εδω μεσα ειτε θετικα ειτε αρνητικα γιατι τελικα ολα μετρανε.

Ευχομαι καλη δυναμη σε ολους οσους ειναι στη φαση διακοπης και σε αυτους που σκεφτονται να μπουν στη διαδικασια να κοψουν το τσιγαρο.

Με εκτιμηση
Δημητρης 



Offline Θανάσης Αποστόλου

  • Διαχειριστής
  • ιδρυτικό μέλος
  • *****
  • Thank You
  • -Given: 223
  • -Receive: 182
  • Gender: Male
  • να πέσεις; επιτρέπεται. να σηκωθείς; ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ !
Απ: 3 ΧΡΟΝΙΑ ΝΕΑΣ ΖΩΗΣ
« Reply #1 on: October 21, 2015, 09:45:41 AM »
γεια σου Δημήτρη κ σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, πάνω απ' όλα όμως σου στέλνω ένα τεράστιο ΜΠΡΑΒΟ για την οριστική απόδραση από τον γκρίζο κόσμο των καπνών.

Το ότι πείθεις και άλλους να αποδράσουν από την άσκοπη δηλητηρίαση είναι δύσκολο γι αυτό και αξιοθαύμαστο.  =worship=
Ιδιαίτερα δύσκολο μάλιστα όταν πρόκειται για μικρότερες ηλικίες (ο ανηψιός που λες).

Γι αυτό επιμένω να βοηθήσουμε κι άλλους να το κόψουν το ρημάδι, γιατί έτσι σώνουμε όχι απλά ζωές, αλλά κυρίως, ανθρώπινες ευτυχίες!

Ζωή χωρίς καπνούς είναι ΣΙΓΟΥΡΑ πιο ευτυχισμένη ζωή!

   Διαβάστε το απόλυτο βιβλίο για τη διατροφή και την ευεξία εδώ!
   

Offline Simi

  • νέο μέλος
  • *
  • Thank You
  • -Given: 2
  • -Receive: 2
  • Gender: Male
Re: 3 ΧΡΟΝΙΑ ΝΕΑΣ ΖΩΗΣ
« Reply #2 on: October 15, 2018, 12:45:30 PM »
Καλησπέρα,

θα ήθελα να πω ξανά ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Θανάση που αισίως έχω φτάσει στα 6 χρόνια που έκοψα το κάπνισμα.
Αν κάποιος από εσάς το διαβάσει αυτό το μήνυμα ένα έχω να του πω ότι τελικά αξίζει η προσπάθεια.

Ευχαριστώ πολύ.


Offline Θανάσης Αποστόλου

  • Διαχειριστής
  • ιδρυτικό μέλος
  • *****
  • Thank You
  • -Given: 223
  • -Receive: 182
  • Gender: Male
  • να πέσεις; επιτρέπεται. να σηκωθείς; ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ !
Re: 3 ΧΡΟΝΙΑ ΝΕΑΣ ΖΩΗΣ
« Reply #3 on: November 06, 2018, 11:51:52 AM »
Μπράβο και πάλι Δημήτρη! Πάντα επιτυχίες!  :victory:
   Διαβάστε το απόλυτο βιβλίο για τη διατροφή και την ευεξία εδώ!