*

Κατεβάστε εδώ δωρεάν το νέο ebook SD-ΕΠΙΘΕΣΗ (version 1.24) και το ebook "πώς να απαλλαγείτε από το κάπνισμα πανεύκολα! (version 5.2).

Author Topic: άφησε μία κριτική για το βιβλίο  (Read 1214 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Θανάσης Αποστόλου

• Διαχειριστής
  • ιδρυτικό μέλος
  • Thank You
  • -Given: 215
  • -Receive: 175
  • να πέσεις; επιτρέπεται. να σηκωθείς; ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ !
άφησε μία κριτική για το βιβλίο
« on: June 01, 2015, 09:35:18 PM »
καλησπέρα φίλοι και καλό μήνα, καλό καλοκαίρι εύχομαι σε όλους!

Θα ήθελα να σας ζητήσω μία χάρη, πολύ γρήγορη, του ενός λεπτού.

Να πάτε στη σελίδα πώλησης του βιβλίου, στο eshop.gr και να αφήσετε μία κριτική για το βιβλίο. Ξέρω, είναι νωρίς, κάποιοι είναι στις πρώτες εβδομάδες εφαρμογής, κάποιοι το έχουν αφήσει για αργότερα, όμως όλοι, έχετε κάποιες πρώτες εντυπώσεις...

Θα ήθελα να πάτε να κάνετε ένα σχόλιο. Το μόνο που θα χρειαστεί είναι η επαλήθευση του μέιλ που θα δώσετε. Θα μπορούσα να πάω εγώ ο ίδιος να κάνω σχόλια μεταμφιεσμένος σε άλλον  :color:  :οops!: αλλά θέλω μόνο αυθεντικές μαρτυρίες..

Για λίγες μέρες θα αφήσω αυτή την προτροπή και θα τη σβήσω. Θα σας την ξαναθυμίσω πάλι κάπου στον Οκτώβριο, όπου πλέον θα έχετε όλοι οι πρώτοι αναγνώστες ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ για τη ριζική αλλαγή που θέλω να φέρω στη ζωή σας..

Αν τυχόν κάποιος συμμετέχει και σε κάποιο φόρουμ, μπλογκ ή άλλο ψηφιακό τόπο ανταλλαγής απόψεων, θα εκτιμήσω πολύ αν σε κάποιο σχετικό θέμα (όχι κ στο ξεκάρφωτο! :P), κάνει μία αναφορά για το βιβλίο!! Θα ήθελα να μου το αναφέρει κιόλας αν θέλει, δίνοντάς μου σχετικό λινκ.

Η σελίδα στο eshop: http://www.e-shop.gr/to-glyko-enstikto-p-BKS.0155194

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ προκαταβολικά, όποιον αφήσει σχόλιο!

Κατεβάστε το δωρεάν βιβλίο σας εδώ!

Offline g

• SD Hero
  • τακτικός σχολιαστής
  • Thank You
  • -Given: 5
  • -Receive: 17
Απ: άφησε μία κριτική για το βιβλίο
« Reply #1 on: June 02, 2015, 03:10:45 PM »
Η δικιά μου αναφορά ήταν λίγο στο ξεκάρφωτο αλλά δεν πειράζει, ήθελα να ποστάρω σ' αυτό το site γιατί παλιά το συμβουλευόμουν συχνα και γιατί ασχολείται χρόνια με το θέμα της διατροφής Atkins.

http://www.lowcarblife.org/index.php/forum1/epikairotita/18395-diatrofi-sapiens-diet-apo-ton-thanasi-apostolou

Γιάννης

Offline Θανάσης Αποστόλου

• Διαχειριστής
  • ιδρυτικό μέλος
  • Thank You
  • -Given: 215
  • -Receive: 175
  • να πέσεις; επιτρέπεται. να σηκωθείς; ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ !
Απ: άφησε μία κριτική για το βιβλίο
« Reply #2 on: June 02, 2015, 09:25:29 PM »
μόλις το διάβασα Γιάννη! πολύ ωραίο, σ' ευχαριστώ!  =thumb=
   Κατεβάστε το δωρεάν βιβλίο σας εδώ!