*

Κατεβάστε εδώ δωρεάν νέο ebook SD-ΕΠΙΘΕΣΗ (version 1.24) (μόνο για εγγεγραμμένα μέλη του φόρουμ).
Κατεβάστε εδώ δωρεάν τo ebook "πώς να απαλλαγείτε από το κάπνισμα πανεύκολα! (version 5.2)  (μόνο για εγγεγραμμένα μέλη του φόρουμ).

Author Topic: Αυτό κάνω  (Read 1325 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Σπαρτακ Κιτα

• SD Hero
  • τακτικός σχολιαστής
  • Thank You
  • -Given: 3
  • -Receive: 17
  • όχι σε καθιστική ζωή
Αυτό κάνω
« on: February 04, 2015, 08:43:30 AM »
Είμαι 37 χρονών κάπνιζα από τα 20 μου  3 φορές το έκοψα το 2010 εως 2012 και 2012 Νοέμβριος έως 2014   Οκτωβρίου και η τελευταία τώρα 2015 5 Ιανουάριος  τι λέτε θα το καταφέρω τώρα με την βοήθεια του βιβλίου .. το θέμα είναι να μη το ξαναβάλω στο στόμα ..Χα χα  γέλιο ( όταν έχω πολύ σιγουριά με την βοήθεια του βιβλίου πια νου του Θανάση βέβαια γελάω.)

Απόφαση=ζωή  
Οταν έχουμε να κάνουμε με πράξεις που έχουμε κάνει και ξέρουμε τι  μας γίνεται περνούμε απόφαση για το καλό μας άρα απόφαση σημαίνει ταπεινοφροσύνη και το τελευταίο που αναφέρω σώζει ζωές σίγουρα  τη ζωή στη συνεχεία και η ταπεινοφροσύνη σημαίνει στοχασμός ολόκληρο από την αρχή της κακής πράξης που έχουμε κάνει μέχρι στο τέλος τις καλές πράξεις με την ε νια τη ποιότητα καλής ζωής δηλαδή  πλύση εγκεφάλου για ένα καλύτερο μελών

ΤΏΡΑ ΑΠΟΦΑΣΊΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΧΡΕΙΆΖΕΤΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΙΚΌΤΗΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΌΨΟΥΜΕ ΤΟ ΚΆΠΝΙΣΜΑ ΙΔΟΎ Η ΑΠΟΡΊΑ [/size]

ψευδαίσθησης είχα να κανό
Γιάννη το θέμα μετά το φαγητό το τι θα κάνουμε γιατί έχω και εγώ 2 μήνες που το έκοψα το είχα κόψει παλιά όμως 2 χρόνια και με βοήθησαν αυτό που έγραψες Σαν να θέλουμε να σταματάμε το χρόνο με το τσιγάρο μετά το φαγητό. Η ζωή συνεχίζεται για αυτό χρειάζεται πρώτο πράγμα στο μυαλό να σκέφτεσαι μόλις τρως ότι θα περάσουν 1 ώρα η 2 ώρες και θα κάνεις η δουλειά η το κυριότερο να σκέφτεσαι όχι υπολογιστή όμως άσκηση άσκηση άσκηση (και ύπνο) άμα θες έντονη άσκηση
View My Video

και μετά  θα σου φύγουν ιδέες του απόλαυση τσιγάρου με αυτή τη συνταγή δεν πρόκειται να καπνίσεις γιατί η ζωή είναι καταβάθος άσκηση όμως πολλοί δεν το καταλαβαίνουν

Αυτί η συνταγή πρέπει να κρατήσει τρεις μήνες πρώτα που είναι δύσκολα και μετά όσες φόρες τη σκέφτεστε δηλαδή  σκέφτεστε αχ αν είχα ένα τσιγάρο μετά το φαγητό όταν μιλάει η σκέψη του υποσεινηδιτου εμείς θα σκεφτόμαστε αμέσως τη (σκέψη της συνείδησης) άσκηση και ελευθεριά  γιατί στα αλήθεια στο τσιγάρο δεν υπάρχει απόλαυση
 το ανακάλυψε ο Θανάσης Απόστολος με το βιβλίο

admin: Σπάρτακ, μετέφερα εδώ κάποια μηνύματα που είχες σε άλλα θέματα. Καλό είναι να μην ανοίγεις πολλά θέματα, αλλά αν θέλεις να γράψεις κάτι να συμπληρώνεις εδώ στο ήδη ανοιγμένο θέμα.

Offline Σπαρτακ Κιτα

• SD Hero
  • τακτικός σχολιαστής
  • Thank You
  • -Given: 3
  • -Receive: 17
  • όχι σε καθιστική ζωή
Απ: Αυτό κάνω
« Reply #1 on: April 24, 2015, 09:14:59 PM »
 book2

Offline Θανάσης Αποστόλου

• Διαχειριστής
  • ιδρυτικό μέλος
  • Thank You
  • -Given: 182
  • -Receive: 165
  • να πέσεις; επιτρέπεται. να σηκωθείς; ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ !
Απ: Αυτό κάνω
« Reply #2 on: April 24, 2015, 09:37:37 PM »
Σπάρτακ ψάξε το λίγο, εξαρτάται από την εταιρία που ανήκει το μέιλ σου. Προτείνω αντί για μέιλ να μου στέλνεις προσωπικό μήνυμα εδώ στο φόρουμ αν με χρειαστείς κάτι.
Κατεβάστε το δωρεάν βιβλίο σας εδώ!