*

Κατεβάστε εδώ δωρεάν νέο ebook SD-ΕΠΙΘΕΣΗ (version 1.24) (μόνο για εγγεγραμμένα μέλη του φόρουμ).
Κατεβάστε εδώ δωρεάν τo ebook "πώς να απαλλαγείτε από το κάπνισμα πανεύκολα! (version 5.2)  (μόνο για εγγεγραμμένα μέλη του φόρουμ).

Author Topic: γεια σας...  (Read 1106 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline kynhgos77

• νέο μέλος
  • *
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 1
γεια σας...
« on: March 17, 2008, 06:07:21 PM »
καπνιζω 8 χρονια, ειμαι 30 χρονων. διαβασα πριν δυο μερες το ηλεκτρονικο βιβλιο και πραγματικα ηταν σαν κατι να μου ανοιξε τα ματια να δω πιο περα.
  πρωτη φορα δεν τρομαξα στην ιδεα του κοψιματος, ενθουσιαστηκα και σκεφτηκα στιγμιαια ''το κοβω απο τωρα, τον πεταω τον καπνο τωρα!''
  κατ ευθειαν αλλαζω γνωμη και αποφασιζω να τον κρατησω και να τον καπνισω μεχρι να τελειωσει, σκεφτομενος απλα να δω πως θα το βλεπω απο δω και περα και να παρατηρησω αυτα που διαβασα στα επομενα τελευταια τσιγαρα.
  αποτελεσμα: οντως το βλεπω πλεον σαν ''κομπολοι''! παιζω με αυτο δεν με παιζει! ειναι δυνατον να με νικησει ενα κομπολοι? ε οχι!
μολις πριν λιγο εκανα το τελευταιο. ωρα να δουμε ποιος ειναι πιο δυνατος, εγω η αυτο? τωρα ομως εχω εφοδια. η γνωση ειναι δυναμη

ευχαριστω και αυριο θα παρω και το βιβλιο, να μας φυγει και η ιδεα της κατρακυλας

Online Θανάσης Αποστόλου

• Διαχειριστής
  • ιδρυτικό μέλος
  • Thank You
  • -Given: 182
  • -Receive: 165
  • να πέσεις; επιτρέπεται. να σηκωθείς; ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ !
.
« Reply #1 on: March 17, 2008, 09:28:25 PM »
Καλως τον κυνηγό!

Μου αρέσει που πολλοί αναγνώστες εκτός από τη βοθιά κατανόηση του βιβλίου φροντίζουν να βάλουν και τη δική τους δημιουργική "πινελιά" σε όσα διαβάσανε. Το λέω εννοώντας αυτό που λες για το κομπολόι.

Νομίζω ότι μπορείς κατευθείαν να αρχίσεις να χαίρεσαι την καινούργια ζωή. Αντίπαλος για λίγες μέρες δε θα είναι το τσιγάρο, ή το κομπολόι, αλλά ο ίδιος ο (υποσυνείδητος) εαυτός σου, ο οποίος ίσως ξεβολευτεί προσωρινά από τη δυναμική σου απόφαση και παροδικά θα πιστεύει τα απαίσια, απαράδεκτα ΨΕΜΑΤΑ στα οποία όλοι πιστεύαμε όσο καπνίζαμε.

Όπως λες όμως κι εσύ, τώρα διαθέτεις μία ΑΣΠΙΔΑ απέναντι στο ψέμα, τη γνώση.

Σου εύχομαι καλή επιτυχία!  =thumb=

Γλυκό Ένστικτο, νέο βιβλίο για αδυνάτισμα και ευεξία. Περισσότερα εδώ.

Offline slouts

• τακτικό μέλος
  • **
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 2
.
« Reply #2 on: March 18, 2008, 02:40:42 AM »
καλως τον κυνηγο! θα εχεις και καλυτερες αντοχες στο κυνηγι!!!  :wave: