*

Κατεβάστε εδώ δωρεάν νέο ebook SD-ΕΠΙΘΕΣΗ (version 1.24) (μόνο για εγγεγραμμένα μέλη του φόρουμ).
Κατεβάστε εδώ δωρεάν τo ebook "πώς να απαλλαγείτε από το κάπνισμα πανεύκολα! (version 5.2)  (μόνο για εγγεγραμμένα μέλη του φόρουμ).

Author Topic: Kαλημερα και καλη τυχη σε ολους μας  (Read 3563 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline lucinda

• τακτικό μέλος
  • **
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 6
Απ: Kαλημερα και καλη τυχη σε ολους μας
« Reply #10 on: May 30, 2012, 08:33:29 PM »
καλησπερα σε ολους!!!
εχω καιρο να μπω αλλα ποτε δεν ειναι αργα... και ναι περασε χρονος και τσιγαρο ουτε ΕΝΑ!!! καλα υπαρχουν στιγμνες που σε διαολιζει αλλα οκ του λες οχι και ολα καλα!! =yes!= =yes!= =yes!=
βεβαια κατι κιλακια  μπηκανε   :(την τυχη μου μεσα... να λεμε την αληθεια τρωω και πολυ παραπανω αλλα οκ ψαχνω για φορουμ τωρα πως να χασουμ εευκολα τα κιλα χχαχαχα
στοχους να χουμε και οτι βγει γιατι τετοιες μερες τετοιες εποχες που ζουμε
μακαρι το προβημα μας να ειναι τα 3 κιλα παραπανω!!!

Offline IO

• Συντονιστής
  • τακτικός σχολιαστής
  • Thank You
  • -Given: 85
  • -Receive: 50
« Reply #11 on: May 31, 2012, 10:28:52 AM »
 =yes!= =yes!= =yes!=
Τα θερμά μου συγχαρητήρια!!! ΑΞΙΑ!
Εγώ σήμερα κλείνω ακριβώς 3 μήνες που δεν το ακούμπησα.. και νιώθω όμορφα. Ανυπομονώ να γιορτάσω κι εγώ το πρώτο έτος.
Με την ευκαιρία της σημερινής ημέρας (Παγκόσμια Ημέρα κατά του καπνίσματος) στέλνω τις καλύτερες ευχές μου σε όλους που τα κατάφεραν αλλά κυρίως σε όσους και όσες προσπαθούν. Μακάρι μια μέρα να είναι ελάχιστοι όσοι καπνίζουν.
Ιωάννα

Offline dchristof

• τακτικό μέλος
  • **
  • Thank You
  • -Given: 2
  • -Receive: 6
« Reply #12 on: October 01, 2012, 10:38:13 AM »
Mπήκα στο φόρουμ μετά από καιρό και διαβάζω κάποια μηνύματα και χαίρομαι που πολλοί τα έχουν καταφέρει να το κόψουν. Να πω ότι κι εγώ έχω 11 μήνες να καπνίσω και είμαι πάρα πολύ ήρεμη πλέον και κατασταλαγμένη. Μακάρι να μπορούσα να βοηθήσω και τον άντρα μου να το κόψει αλλά τον βλέπω ότι ζορίζεται. Πήρε ηλεκτρονικό τσιγάρο και έχει μειώσει πολύ το κανονικό τσιγάρο αλλά δυστυχώς όχι τελείως. Πιστεύω όμως ότι θα τα καταφέρει κάποια στιγμή και θα τα πετάξει όλα. :)