*

Κατεβάστε εδώ δωρεάν νέο ebook SD-ΕΠΙΘΕΣΗ (version 1.24) (μόνο για εγγεγραμμένα μέλη του φόρουμ).
Κατεβάστε εδώ δωρεάν τo ebook "πώς να απαλλαγείτε από το κάπνισμα πανεύκολα! (version 5.2)  (μόνο για εγγεγραμμένα μέλη του φόρουμ).

Author Topic: Τσιγαρο τελος!!  (Read 909 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sfakianakis

• Περαστικός
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
Τσιγαρο τελος!!
« on: September 17, 2010, 02:01:55 PM »
Ειμαι ο πανος,25 χρονων απο Θεσσαλονικη και αυτην ειναι η ιστορια μου..Ξεκινησα να καπνιζω στα 16..Εφτασα στο σημειο να καπνιζω 2-3 πακετα την μερα..Θυμαμαι χαρακτηριστικα μερικα βραδυα με εντονο καψιμο στο στηθος και με ενα τσιγαρο στο χερι,να υποσχομαι στον εαυτο μου οτι απο αυριο το κοβω..Τιποτα απο αυτα δεν επιασε..Προχθες το πρωι ξυπνησα και δεν ξανακαπνισα..Ετσι μου ηρθε στο μυαλο,ετσι εκανα.Ελπιζω  να μην ξανακαπνισω ποτε..Θα σας ενημερωνω για τις επιτυχιες μου :γέλιο:!!Κοψτε το το ρημαδι..ολα στο μυαλο ειναι!!

ΥΓ Περιττο να πω οτι το βιβλιο ειναι σουπερ και με βοηθησε πολυ στο  να κατανοησω ποσο με μισει η ρουφιανα η νικοτινη :γέλιο:

Online Θανάσης Αποστόλου

• Διαχειριστής
  • ιδρυτικό μέλος
  • Thank You
  • -Given: 182
  • -Receive: 165
  • να πέσεις; επιτρέπεται. να σηκωθείς; ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ !
Απ: Τσιγαρο τελος!!
« Reply #1 on: September 18, 2010, 10:05:12 AM »
Πάνο μπράβο για την απόφασή σου. Βέβαια είναι πολύ νωρίς για πανηγυρισμούς :)
Πρέπει να επιδείξεις υπομονή και επιμονή καθώς θα περάσεις αρκετές στιγμές στις οποίες θα αμφισβητήσεις λίγο την απόφασή σου. Αξίζει να τα καταφέρεις. Έχεις πολλα να κερδίσεις από τη διακοπή σε αυτή την ηλικία.
 =thumb=

Γλυκό Ένστικτο, νέο βιβλίο για αδυνάτισμα και ευεξία. Περισσότερα εδώ.