*

Κατεβάστε εδώ δωρεάν νέο ebook SD-ΕΠΙΘΕΣΗ (version 1.24) (μόνο για εγγεγραμμένα μέλη του φόρουμ).
Κατεβάστε εδώ δωρεάν τo ebook "πώς να απαλλαγείτε από το κάπνισμα πανεύκολα! (version 5.2)  (μόνο για εγγεγραμμένα μέλη του φόρουμ).

Author Topic: Γειά σας!!  (Read 1237 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline katia

• τακτικός σχολιαστής
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
Γειά σας!!
« on: April 29, 2008, 09:31:34 AM »
Γεια σας και Χρόνια Πολλά!!!!
Είμαι η Κάτια, 30 ετών και μητέρα ενός αγοριού 6 ετών. Σας διαβάζω εδώ και λίγο καιρό αλλά τώρα ενεργοποιήθηκε ο λογαρισμός μου. Αρχικά θα ήθελα να δώσω τα συγχαρητήρια μου στον Θανάση για την υπέροχη δουλειά του αλλά και σε όλους εσάς που τα καταφέρατε και απαλλαχτήκατε!!!
Τη δική μου εμπειρία από το κάπνισμα και τις αποτυχημένες μου προσπάθειες θα σας τις παραθέσω το απόγευμα από το σπίτι μου μια που έχω αρκετά να μοιραστώ μαζί σας και τώρα δεν υπάρχει και πολύς χρόνος από το γραφείο!!
Ήθελα να σας πώ απλά μια καλημέρα και να εγκαινιάσω τον λογαριασμό μου!!!!! :D  :D

Όσο ζω ελπίζω!!!!!!

Offline perivleptos

• τακτικό μέλος
  • **
  • Thank You
.
« Reply #1 on: April 29, 2008, 10:14:23 AM »
Καλως ήρθες Κάτια  :wave:

Offline katia

• τακτικός σχολιαστής
  • Thank You
(No subject)
« Reply #2 on: April 29, 2008, 10:20:42 AM »
Καλώς σας βρήκα perivlepto!!  :D Χαίρομαι που έγινα μέλος της υπέροχης "καθαρής" παρέας σας αλλά περισσότερο θα χαρώ αν γίνω όμοια σας!!!! :D  :wave:
Όσο ζω ελπίζω!!!!!!

Offline Θανάσης Αποστόλου

• Διαχειριστής
  • ιδρυτικό μέλος
  • Thank You
  • -Given: 185
  • -Receive: 166
  • να πέσεις; επιτρέπεται. να σηκωθείς; ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ !
.
« Reply #3 on: May 06, 2008, 01:50:48 AM »
Κάποια στιγμή θα τα μεταφέρω αυτά που γράφονται εδώ για να είναι συγκεντρωμένα σε ένα θέμα όλα τα γραπτά της φίλης μας της Κάτιας...  :)
   Κατεβάστε το δωρεάν βιβλίο σας εδώ!