Author Topic: Τελικά τα εξηγείς καλά τα ναρκωτικά όπως στο 1ο βιβλίο και στο 2ο  (Read 16713 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Σπαρτακ Κιτα

  • τακτικός σχολιαστής
  • ****
  • Thank You
  • -Given: 3
  • -Receive: 17
  • Gender: Male
  • όχι σε καθιστική ζωή
τελικά και εγώ από το πρώτο βιβλίο έγινα εχθρός του ναρκωτικού για μια καλύτερη ζωή τώρα στο δεύτερο βιβλίο μόλις διαβάζω κατευθείαν το πιστεύω τη με  κάνη και περνώ όλη τι δύναμη από το πρώτο βιβλίο και το εφαρμόζω  εδώ στο δεύτερο βιβλίο να συνεχίζω το SD    ΑΥΤΌ ΔΕΝ ΤΟ ΛΈΩ ΜΌΝΟ ΓΙΑ ΈΜΕΝΑ ΆΡΑ και για τους άλλους που διάβαζαν το πρώτο βιβλίο και το πίστεψαν και τώρα μπας   και είναι υπέρβαρη από κακή διατροφή ένα έχω να τούς πω το στο δεύτερο βιβλίο (δηλαδή το δεύτερο  ναρκωτικό) είναι κόντρα  πάλι με το πρόγραμμα  (Sapiens Diet) είναι πολύ πιο εύκολα σίγουρα πράγματα εδώ είναι ο Θανάσης εσείς  δεν συμφωνείτε  με αυτά που είπα     



Offline Σπαρτακ Κιτα

  • τακτικός σχολιαστής
  • ****
  • Thank You
  • -Given: 3
  • -Receive: 17
  • Gender: Male
  • όχι σε καθιστική ζωή
Θανάση είσαι  θεός σήμερα είχα  πανσετα και εφάρμοζα να φάω σαλάτα μόλις αρχίσω το γεύμα και εφάρμοζα  την 7  εντολή= Φάε όσο θέλεις μέχρι να χορτάσεις με καθυστερημένη ικανοποίηση .  και στο στομάχι  μου χώρεσαν 2 μικρές πανσέτες .Πότε στην ζωή μου να έχω προσπαθήσει να φάω τόσο λίγου μπροστά σε 2πιατέλες γεμάτες με ψημενο κρεας και κανο και διαλειμματική  προπόνηση  HIIT  και να χορτάσω  ε τελικά είναι τέχνη το να φας  ΣΕ ΕΥΧΆΡΙΣΤΟ ΠΌΛΗ  ΤΡΕΛΑΊΝΟΜΕ 

Offline Θανάσης Αποστόλου

  • Διαχειριστής
  • ιδρυτικό μέλος
  • *****
  • Thank You
  • -Given: 223
  • -Receive: 182
  • Gender: Male
  • να πέσεις; επιτρέπεται. να σηκωθείς; ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ !
γεια σου φίλε Σπάρτακ !!

σ' ευχαριστώ για αυτά που γράφεις, αν και όπως σου έχω πει, καταλαβαίνω κάπου το 90%, γιατί κάνεις κάποια μικρά λαθάκια, αλλά δεν πειράζει! Είναι μεγάλο ποσοστό για να καταλάβω τι λες και τι σκέφτεσαι.. :)

Πράγματι η σύσταση "φάε όσο θες" μπορεί να μειώσει τη λαιμαργία. Ακόμη περισσότερο μειώνει τη λαιμαργία η αποφυγή τροφών που προκαλούν έξτρα πείνα αργότερα..

Η φωτογραφία σου δείχνει ότι είσαι κοντά στο κανονικό βάρος, δεν έχεις ιδιαίτερο θέμα περιττών κιλών. Το κακό όταν έχεις λίγα περιττά κιλά είναι ότι φεύγουν δυσκολότερα, σε σχέση με κάποιον που είναι πχ. 30 κιλά βαρύτερος από το κανονικό.

Θα έχεις σίγουρα πρόοδο, αλλά αν θέλεις να αλλάξεις δραστικά την εικόνα σου πρέπει να μπει δυναμικά η ΑΣΚΗΣΗ στην εξίσωση... Το μονόζυγο είναι πολύ καλή άσκηση για να κάνει την πλάτη σου λίγο πιο ευθυτενή. Στο πρόγραμμα HIIT που κάνεις προτείνω τουλάχιστον μία φορά τη βδομάδα να κάνεις μονόζυγο (δε θέλει κάθε μέρα γιατί είναι βαριά άσκηση).
   Διαβάστε το απόλυτο βιβλίο για τη διατροφή και την ευεξία εδώ!
   

Offline Σπαρτακ Κιτα

  • τακτικός σχολιαστής
  • ****
  • Thank You
  • -Given: 3
  • -Receive: 17
  • Gender: Male
  • όχι σε καθιστική ζωή

1/5/2015

είχα  μεγάλη κύλια  78 κιλά  ήμουν  χάρη στην hiit προπόνηση που  πρωτινές έπεσε λίγου  3 μίνες έχω που κανό τώρα θα βάλω στο πρόγραμμα και το  μονόζυγο   

Offline Θανάσης Αποστόλου

  • Διαχειριστής
  • ιδρυτικό μέλος
  • *****
  • Thank You
  • -Given: 223
  • -Receive: 182
  • Gender: Male
  • να πέσεις; επιτρέπεται. να σηκωθείς; ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ !
χαχα είναι σκληρή άσκηση η άτιμη. Αλλά μαζί με τα βαθιά καθίσματα η πιο αποτελεσματική για το ανδρικό σώμα.

Προτείνω να ξεκινήσεις από χαμηλά. Και μία πλήρη έλξη αν μπορείς να κάνεις είναι μια χαρά. Με τον καιρό θα δυναμώσεις περισσότερο.

Ετοιμάζω στο τέλος του καλοκαιριού ένα εκτενές αφιέρωμα στο μονόζυγο.
   Διαβάστε το απόλυτο βιβλίο για τη διατροφή και την ευεξία εδώ!
   

Offline ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

  • τακτικό μέλος
  • **
  • Thank You
  • -Given: 1
  • -Receive: 0
Γεια σου Σπαρτακ πραγματικα για 10 μέρες η διαφορα είναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ μπράβο σου!!!!!

Offline Σπαρτακ Κιτα

  • τακτικός σχολιαστής
  • ****
  • Thank You
  • -Given: 3
  • -Receive: 17
  • Gender: Male
  • όχι σε καθιστική ζωή
Τώρα πήγα πανό στην ζυγαριά και ο δέκτης έδειχνε 69 κιλά από 73 που ήμουν πριν λίγες εβδομάδες  είμαι σούπερ νόβα   

Offline Σπαρτακ Κιτα

  • τακτικός σχολιαστής
  • ****
  • Thank You
  • -Given: 3
  • -Receive: 17
  • Gender: Male
  • όχι σε καθιστική ζωή
Για σας παιδιά σήμερα έχω γενέθλια

Offline Θανάσης Αποστόλου

  • Διαχειριστής
  • ιδρυτικό μέλος
  • *****
  • Thank You
  • -Given: 223
  • -Receive: 182
  • Gender: Male
  • να πέσεις; επιτρέπεται. να σηκωθείς; ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ !
Χρόνια πολλά Σπάρτακ! Με ό,τι επιθυμείς!

Διάβασα παραπάνω ότι έχασες αρκετά κιλά.. Ωραία. Με αυτή την απώλεια νομίζω είσαι ήδη αρκετά αδύνατος. Κοίτα μη χάσεις παραπάνω από όσα πρέπει!  :victory:
   Διαβάστε το απόλυτο βιβλίο για τη διατροφή και την ευεξία εδώ!
   

Offline Σπαρτακ Κιτα

  • τακτικός σχολιαστής
  • ****
  • Thank You
  • -Given: 3
  • -Receive: 17
  • Gender: Male
  • όχι σε καθιστική ζωή
Ευχαριστώ Θανάση η άσκηση τελικά σε βοηθάει και να χάσις βάρος και να πρόσθετης βάρος χάρη στους υδατάνθρακες  πως τα εγχειρίζεις  άρα σε έμενα δεν απαγορεύετε  οι υδατάνθρακες να  της φάω και να μη κάνω  ημέρες  low-carb  μόνο την 7η εντολή θα εφαρμόζω .