Author Topic: Έκλεισα 7 μήνες άκαπνη!!!  (Read 6157 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline elenitsazia

  • νέο μέλος
  • *
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 5
Έκλεισα 7 μήνες άκαπνη!!!
« on: November 16, 2012, 11:37:32 PM »
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη!!!

Σήμερα συνηδητοποιήσα πως έχω πάνω από 7 μήνες που έκοψα το τσιγάρο!!!

Νιώθω πάρα πολύ όμορφα, το σπίτι μου και τα ρούχα μου είναι καθαρα.

Πάνω απ΄ολα όμως νιώθω τρισευτυχισμένη γιατί είμαι έγκυος.
Η σύλληψη έγινε 3 μήνες μετα τη διακόπη του καπνίσματος και είμαι ιδιαιτερα περίφανη γι αυτό.

Το "κάκο" όμως είναι πως έχω γίνει φανατική αντικαπνίστρια.
Βέβαια στην παρούσα φάση το κάνω πιο πολύ για το μωρό μου πάρα για  μένα, αλλά νιώθω λίγο άσχημα που έχω ξεκόψει με κάποιες παιδικές φίλες μόνο και μόνο γιατί δεν τις αφήνω να καπνίζουν στο σπίτι μου ή γιατί δεν είμαι διατεθιμένη να πηγαίνω σε μαγαζία που είναι γεμάτα καπνιστές.


Συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όλους το βιβλίο του κ. Θανάση και εύχομαι σε όποιον θέλει πραγματικά να απαλλαγεί αυτό το ναρκωτικό να έχει θετικά αποτελέματα.

Κ. Αποστόλου, σας ευχαριστώ και πάλι για την σημαντική βοήθεια που μου δώσετε μέσω  του βιβλίου σας ώστε να ΑΠΑΛΛΑΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ!!!

Καλό βράδυ σε όλους.



Offline Θανάσης Αποστόλου

  • Διαχειριστής
  • ιδρυτικό μέλος
  • *****
  • Thank You
  • -Given: 223
  • -Receive: 182
  • Gender: Male
  • να πέσεις; επιτρέπεται. να σηκωθείς; ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ !
Απ: Έκλεισα 7 μήνες άκαπνη!!!
« Reply #1 on: November 19, 2012, 05:10:45 PM »
έχεις τα θερμά συγχαρητήρια όλων μας!

Με το καλό να δεχτείς την "καινούργια αγάπη" στη ζωή σου!

Σ' ευχαριστώ για τη διάδοση του βιβλίου!! Οι ευχαριστημένοι αναγνώστες είναι η μόνη, η τιμιότερη και μάλλον η αποτελεσματικότερη διαφήμιση του βιβλίου..  :)

Κι αν έγινες φανατική αντικαπνίστρια.. κι αν στεναχώρησες  φίλους που θέλουν να αναπνέεις τον καπνό τους.. μακάρι σε καλό να τους βγει η πίεσή σου.. Εγώ με την πειθώ, εσύ με την πίεση.. Ίσως κάτι καλό να προκύψει στο τέλος..!  :victory:
   Διαβάστε το απόλυτο βιβλίο για τη διατροφή και την ευεξία εδώ!