Author Topic: Πέτρος - καλώς σας βρήκα  (Read 25059 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Marina

  • έμπειρος σχολιαστής
  • *****
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 3
Απ: Πέτρος - καλώς σας βρήκα
« Reply #20 on: March 31, 2011, 08:52:46 PM »
Συγχαρητήρια Πέτρο!!!
 =yes!= =yes!= =yes!= =yes!= =yes!= =yes!= =yes!= =yes!= =yes!=
Κι εγώ είμαι στα 2,5 χρόνια!! Και είναι υπέροχα!!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΖΩΗ!! ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΛΑΘΗ...

Offline IO

  • τακτικός σχολιαστής
  • ****
  • Thank You
  • -Given: 85
  • -Receive: 50
  • Gender: Female
Απ: Πέτρος - καλώς σας βρήκα
« Reply #21 on: April 01, 2011, 11:32:09 AM »
Πέτρο σε θαυμάζουμε όλοι οι μαθητευόμενοι!!!
Εύχομαι να πανηγυρίζω κι εγώ και να νιώθω περήφανη από τα συγχαρητήρια των μελών του φόρουμ!
ΕΥΓΕ!!!
Ιωάννα

Offline coniliakis

  • Περαστικός
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 2
Απ: Πέτρος - καλώς σας βρήκα
« Reply #22 on: April 07, 2011, 01:47:02 PM »
τέλειος είσαι φίλε! Εύχομαι να παρατήρησες βελτίωση και σε άλλες καταστάσεις στη ζωή σου.. γιατί πραγματικά αλλάζει η ζωή σου, όχι τόσο στην πράξη όσο στον τρόπο που την αντιλαμβάνεσαι.

Τέλεια τα σχόλια για τα όνειρα... τα οποία έβλεπα και εγώ και ίσως τις πρώτες μέρες να τα αποζητούσα. (κάπνιζα τόσο πολύ στον ύπνο μου που το πρωί το είχα χορτάσει...!!) μηχανισμός άμυνας;  =worship=

Offline Petros Electron

  • Σχολιαστής
  • ***
  • Thank You
  • -Given: 5
  • -Receive: 3
Απ: Πέτρος - καλώς σας βρήκα
« Reply #23 on: February 14, 2013, 07:03:39 PM »
Δεν μετράω τον χρόνο πια.. είμαι περίπου 4,5 χρονιά άκαπνος.. Δουλέψτε το υποσυνείδητο έχει μεγαλη σημασία στην όλη προσπάθεια.. εγώ το εχω πείσει πλέον... ότι δεν είχα καπνίσει πλέον πότε στην ζωή μου πριν!  =yes!=

Καλή δύναμη στους νέους & νέες της παρέας!   :victory:
"Όταν μεν είσαι μόνος σου, να είσαι μετριόφρονας, όταν δε είσαι με άλλους, να είσαι ειλικρινής." ΠΛΑΤΩΝ (427 – 345 π.Χ.) [/b]

Offline Petros Electron

  • Σχολιαστής
  • ***
  • Thank You
  • -Given: 5
  • -Receive: 3
Απ: Πέτρος - καλώς σας βρήκα
« Reply #24 on: October 22, 2014, 06:42:30 PM »
Πρόσφατα έκλεισα τα 6χρονια!  =yes!=
Δεν τα μετράω πια, -απλα τα αναφέρω για να παίρνετε δυνάμεις οσοι το εχουν κοψει πρόσφατα!-.
Αισθάνομαι πλεον σαν να μην εχω καπνίσει ποτε μου.. Λίγες φωτογραφίες παλιες που εχω με το τσιγάρο στο χερι απλα μου το θυμίζουν.. Χαιρομαι γιατι καταφερα και έπεισα και εναν παιδικό μου φιλο να το κοψει (ειναι στα 2-2,5χρονια διακοπής).

 Γενικά δεν ασχολούμαι με τους καπνιστές "πρήζοντας" τους να το κόψουν, απλα τους λεω οτι είναι και θέμα θέλησης. Φυσικα παιζει και ρολο να μην καπνίζει και ο/η σύντροφος σου και έμενα ευτυχώς η γυναικά μου δεν εχει καπνίσει πότε! Αυτο ηταν μεγαλη βοήθεια για εμενα!.

Δηλαδή πρέπει να θέλεις πραγματικά να το κόψεις και να το πάρεις απόφαση, και φυσικα οταν ξεκινήσεις πρέπει να "πείσεις" το υποσυνείδητο. Εγώ εκει στηρίχτηκα και βγηκα για 6 χρόνιες νικητής! 

Ευχομαι καλη συνεχεια σε όλους/λες  που κανουν την προσπάθεια διακοπής και καλή δύναμη!  =thumb=

"Όταν μεν είσαι μόνος σου, να είσαι μετριόφρονας, όταν δε είσαι με άλλους, να είσαι ειλικρινής." ΠΛΑΤΩΝ (427 – 345 π.Χ.) [/b]

Offline Θανάσης Αποστόλου

  • Διαχειριστής
  • ιδρυτικό μέλος
  • *****
  • Thank You
  • -Given: 223
  • -Receive: 182
  • Gender: Male
  • να πέσεις; επιτρέπεται. να σηκωθείς; ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ !
Απ: Πέτρος - καλώς σας βρήκα
« Reply #25 on: October 30, 2014, 06:22:21 PM »
τεράστια πορεία! τεράστια προσωπική νίκη! σ' ευχαριστούμε που δε μας ξεχνάς!  :victory:
   Διαβάστε το απόλυτο βιβλίο για τη διατροφή και την ευεξία εδώ!