Author Topic: νεες ελπιδες  (Read 10773 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline aggy

  • τακτικό μέλος
  • **
  • Thank You
  • -Given: 1
  • -Receive: 4
  • Gender: Female
Απ: νεες ελπιδες
« Reply #10 on: November 09, 2015, 08:53:16 AM »
σημερα κλεινω 15 μερες στην sd .Το αποτελεσμα - 3 κιλα κατω.καθολου ασχημα!!!!! τρωω προβειο καο αιγοπροβειο γιαουρτι , οπως και γαλα κεφαλοτυρι και φετα.τηγανητα αυγα. ταχινι και αμυγαδαλα ωμα.σαλατες δεν μπορω να πω οτι τρωω καθε μερα αλλα προσπαθω.

την μερα αφθονιας την πρωτη βδομαδα δεν την εκανα γιατι πολυ απλα την ξεχασα και δεν την ειχα αναγκη
την δευτερη την εκανα και μαλιστα ξεφυγα λιγο αλλα χαλαλι. εφακγα λιγη πιτα αραβικη και τηγανητες πατατες

το κεφιρ μου εγινε απαραιτητο και το πινω καθε βραδυ!!!!

ΑΓΑΠΩ SAPIENS DIET!!!!!!!

Offline Θανάσης Αποστόλου

  • Διαχειριστής
  • ιδρυτικό μέλος
  • *****
  • Thank You
  • -Given: 223
  • -Receive: 182
  • Gender: Male
  • να πέσεις; επιτρέπεται. να σηκωθείς; ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ !
Απ: νεες ελπιδες
« Reply #11 on: November 10, 2015, 08:38:55 PM »
τέλεια! προχωράμε δυνατά!!  :victory:
   Διαβάστε το απόλυτο βιβλίο για τη διατροφή και την ευεξία εδώ!
   

Offline aggy

  • τακτικό μέλος
  • **
  • Thank You
  • -Given: 1
  • -Receive: 4
  • Gender: Female
Απ: νεες ελπιδες
« Reply #12 on: November 27, 2015, 08:37:04 AM »
ενας μηνας περασε απο τοτε που ξεκινησα την sd .απωλεια 4 κιλα!! για μενα τελεια!! χωρις καμμια μα καμμια ατασθαλια.δεν μου ελειψε κατι.το κεφιρ με καλυπτει πληρως.εχω ενα μπουκαλακι μαζι μου και πινω συνεχεια, και δεν πειναω καθολου.εννοειται δικης μου παραγωγης κεφιρ αλλα δυστυχως με εμποριου γαλα και μαλιστα αγελαδινο.πινω κοντα στο 1 λιτρο και δεν συμφερει το κατσικισιο.αν αργοτερα θελω 1-2 ποτηρια κεφιρ σαφως και θα προτιμησω το κατσικισιο.δεν ξερω αν ειναι ψυχολογικο αλλα νοιωθω τοσο δυνατη τοσο αισιοδοξη γεματη ενεργεια σε ολη την διαρκεια της ημερας. οτι και να ειναι εγω ζω την καλυτερη φαση της ζωης μου.σε ευχαριστω θαναση

Offline Θανάσης Αποστόλου

  • Διαχειριστής
  • ιδρυτικό μέλος
  • *****
  • Thank You
  • -Given: 223
  • -Receive: 182
  • Gender: Male
  • να πέσεις; επιτρέπεται. να σηκωθείς; ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ !
Απ: νεες ελπιδες
« Reply #13 on: November 29, 2015, 12:59:06 PM »
:victory:
το σημαντικότερο κομμάτι της καλοζωίας είναι η ευεξία, η αίσθηση ενέργειας. Χαίρομαι που το ένιωσες τόσο γρήγορα.. Θα υπάρξουν σίγουρα μικρά σκαμπανεβάσματα, αλλά η πορεία θα είναι ανοδική τους επόμενους μήνες..

Τα 4 κιλά που έχασες, σε αντίθεση με αυτά που χάνονται στις "δίαιτες - αστραπή" (που χάνουμε περισσότερο νερό) είναι κυρίως λίπος. Αν τα βάλεις πάνω σε ένα τραπέζι 4 κιλά λίπος, θα δεις ότι πρόκειται για μεγάλη σωματική αλλαγή..

Συνεχίζουμε λοιπόν δυναμικά !
 :)
   Διαβάστε το απόλυτο βιβλίο για τη διατροφή και την ευεξία εδώ!