Author Topic: εν αναμονή για την αφιξη του Βιβλίου.  (Read 2989 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline grdimis

  • Περαστικός
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 1
εν αναμονή για την αφιξη του Βιβλίου..εαν ειναι το ιδιο αποτελεσματικό οσο το προηγουμενο βιβλίο (πραμα που πιστευω διοτι ο συγραφεας ειναι ατομο που ψαχνει πολλά χρονια το θέμα) θα πρεπει να γινουμε ολοι μας με σουπερ σωμα και υγεια....επιφυλάσσομαι για περαιτέρω αναλυση αφου το διαβασω



Offline MariaD

  • Περαστικός
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Gender: Female
Απ: εν αναμονή για την αφιξη του Βιβλίου.
« Reply #1 on: April 27, 2015, 04:21:51 PM »
Το πρώτο βιβλίο πραγματικά δούλεψε σαν μαγικό ραβδάκι! Το δεύτερο δεν το έχω διαβάσει ακόμα αλλά αν έχει την ίδια αποτελεσματικότητα, που το ελπίζω, θα έχω απαλλαγεί από 2 μεγάλους μπελάδες της ζωής μου  :victory:

Offline Θανάσης Αποστόλου

  • Διαχειριστής
  • ιδρυτικό μέλος
  • *****
  • Thank You
  • -Given: 223
  • -Receive: 182
  • Gender: Male
  • να πέσεις; επιτρέπεται. να σηκωθείς; ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ !
Απ: εν αναμονή για την αφιξη του Βιβλίου.
« Reply #2 on: April 28, 2015, 12:13:17 PM »
γεια σου Δημήτρη,

το νέο βιβλίο πιθανώς θα προκαλέσει κάποιες χορτοφαγικές απόψεις που μου έχεις αναφέρει σε άλλη συνομιλία μας, μιας και τάσσεται κατά της αυστηρής χορτοφαγίας με πλήθος επιχειρημάτων, οπότε περιμένω την άποψή σου και σε αυτό μεταξύ άλλων.

Ενώ στο κάπνισμα συμφωνούσαμε σε όλα όλοι, στα θέματα της διατροφής αναμένω και δημιουργική αντιπαράθεση απόψεων μέσα από την οποία βγαίνουμε όλοι πλουσιότεροι σε γνώσεις. Αλλά ακόμα και σε περίπτωση απόλυτης συμφωνίας, η εφαρμογή μίας διατροφής διαφέρει από άτομο σε άτομο.

καλή ανάγνωση!
   Διαβάστε το απόλυτο βιβλίο για τη διατροφή και την ευεξία εδώ!