Author Topic: 9 μηνες και συνεχιζω  (Read 6282 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nilasgr

  • νέο μέλος
  • *
  • Thank You
  • -Given: 1
  • -Receive: 1
9 μηνες και συνεχιζω
« on: January 08, 2015, 01:24:57 AM »
Καλημερα σε ολους.Χτες εκλεισα 9 μηνες χωρις τσιγαρο πανευκολα οπως λεει και ο τιτλος του βιβλιου.Πλεον ουτε καν το σκεφτομαι ουτε καν μου περναει απο το μυαλο μονο λιγα νευρακια μου εχουν μεινει κουσουρι και ελπιζω οχι για πολυ γιατι ωρες ωρες δεν με αντεχω ουτε εγω.Αυτο που με βοηθησε πολυ σε ολο το βιβλιο ηταν το σχεδιαγραμα με τη καμπυλη της νικοτινης καθε φορα που μου ερχοταν να αναψω τσιγαρο σκεφτομουν αυτην το σχεδιαγραμμα και με βοηθησε ωστε να μην κανω αυτο το 1 τσιγαρο.Νιωθω υπεροχα που τα καταφερα και ακομα πιο πολυ που εβαλα στο τρυπακι την γυναικα μου αν και ειναι στην αρχη μονο 4 μερες ελπιζω και ευχομαι να συνεχισει  και εννοειται την στηριζω σε ολο αυτο .Περιμενω το καινουργιο βιβλιο για να με βοηθησει στα   8 παραπανισια κιλα που πηρα με την διακοπη.Παντως στα ωφειλη του κοψιματος χαλαλι τα 8 κιλα..



Offline Σπαρτακ Κιτα

  • τακτικός σχολιαστής
  • ****
  • Thank You
  • -Given: 3
  • -Receive: 17
  • Gender: Male
  • όχι σε καθιστική ζωή
Απ: 9 μηνες και συνεχιζω
« Reply #1 on: April 10, 2015, 06:41:15 PM »
Είσαι ωραίος στο να εκφράζεις την κατάσταση σου σε σχέση με τη νικοτίνη πρέπει να γράφεις συχνά μας βοηθάνε να διαβάζουμε μηνύματα γενικά στο φαρούμ με σχολιαστές που έχουνε  καταλάβει πλέον την παγίδα της νικοτίνης που αφορά ολόκληρο τον άνθρωπο (ΣΩΜΑ = ΥΓΕΙΑ) όχι μόνο σκέψεις που περνάνε απαρατήρητο με γρήγορο ρυθμό Εχ μια μέρα θα το κόψω τη συνήθεια του τσιγάρου και άμα κάνουν 10 μέρες Αυτές τις μέρες τα υπολογίζουν μετά σε λεπτά και δευτερόλεπτα. Να' σια καλά