Author Topic: Πού να αγοράσω φθηνά και ποιοτικά συμπληρώματα Διατροφής;  (Read 190498 times)

0 Members and 10 Guests are viewing this topic.

Offline Georgios

  • νέο μέλος
  • *
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 2
  • Gender: Male
Σε μένα η τελευταία παραγγελία απο εκεί έκανε 4 βδομάδες περίπου (evitamins). Εννοώ με τη φτηνότερη επιλογή ταχυδρομικών. Παραγγέλνω κάμποσο καιρό από εκεί και γενικά είμαι ευχαριστημένος

Offline nik/os

  • Σχολιαστής
  • ***
  • Thank You
  • -Given: 8
  • -Receive: 12
με την ευκαιρια να πω οτι η παραγγελια μου ηρθε κανονικα,με μια μικρη καθυστερηση,3 εβδομαδες το ενα πακετο και 3.5 το αλλο

Offline stefanos

  • τακτικό μέλος
  • **
  • Thank You
  • -Given: 7
  • -Receive: 11
  • Gender: Male
Xθες παρέλαβα τις βιταμίνες μου από το evitamins!!! Έκαναν περίπου 5 εβδομάδες να έρθουν αλλά η παράδοση έγινε στο σπίτι μου.Καθόλου άσχημα για πρώτη φορά...

Offline Lys

  • τακτικό μέλος
  • **
  • Thank You
  • -Given: 1
  • -Receive: 1
  • Gender: Female
Εγώ αγοράζω από βότανα από τα μαγαζιά της Ευριπίδου.

Offline Faceman

  • Περαστικός
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 1
  • Gender: Male
Ας πω και εγώ την εμπειρία μου ...

Αφού διάβασα το σχετικό τόπικ, έκανα μια παραγγελία από iHerb ύψους 60$ περίπου.
Χρησιμοποίησα τον κωδικό που πρότεινε ο Θανάσης και μου κατοχύρωσε μια έκπτωση
(νομίζω 5$).

Επίσης η εταιρία σου επιστρέφει το 10% του συνολικού ποσού αγοράς σαν έκπτωση
σε περίπτωση νέας παραγγελίας αν αυτή γίνει σε διάστημα 60 ημερών από την τελευταία
παραγγελία.

Το πακέτο μου έφτασε μέσα στην ''εκτιμώμενη ημερομηνία παράδοσης'' δηλ. μετά από
4 περίπου εβδομάδες.

Οι τιμές ήταν αρκετά καλές και κατά καιρούς βγάλουν επιπλέον εκπτώσεις όπως π.χ. αυτό
το διάστημα που σου δίνουν 15% σε αθλητικά συμπληρώματα.

Το μόνο αρνητικό (εκτός βέβαια από την όποια καθυστέρηση που αποθαρρύνει όσους χρειάζονται
κάτι άμεσα), είναι ότι δεν σου στέλνουν Tracking number για να παρακολουθήσεις που βρίσκεται το
δέμα σου.

Σύντομα θα κάνω άλλη μια παραγγελία και θα σας ενημερώσω σχετικά.

ΥΓ. Καλώς σας βρήκα κι'όλας  :wave:

Offline giannis mtrs

  • Σχολιαστής
  • ***
  • Thank You
  • -Given: 2
  • -Receive: 5
  • Gender: Male
Παραγγελίες (2 από 90 ευρώ έκαστη) από iherb στις 28 Σεπτεμβρίου και παρέλαβα χωρίς κανένα πρόβλημα 11 Οκτώβρη! Εντυπωσιακά ταχύτατη αποστολή στην Ελλάδα και με αριθμό εντοπισμού δέματος μέχρι που θα φτάσει Ελλάδα (εντός Ελλάδος σταματάει η υπηρεσία εντοπισμού). Από 3 Οκτώβρη είχαν φτάσει τα δέματα Αθήνα από ΗΠΑ (μόλις 5 ημερολογιακές ημέρες-3 εργάσιμες). Εν συνεχεία ήθελε περισσότερες μέρες (8 ημερολογιακές) το Αθήνα-Ηράκλειο Κρήτης (όπου διαμένω),από ότι το ΗΠΑ-Ελλάδα.  :-x

Offline lina

  • νέο μέλος
  • *
  • Thank You
  • -Given: 2
  • -Receive: 2
  • Gender: Female
Είχα κάνει την πρώτη μου παραγγελία απο Αμερική στην evitamins.com/gr/ το 2013 είχε καθηστερήσει κάπου στις 30 μέρες... Η πιο πρόσφατη ήταν τον περασμένο μήνα και ήρθε σε πολύ καλό χρόνο, 14 ημέρες (χωρίς σαββατοκύριακα). Οι τιμές απλά δεν παίζονται για ελαφριά δέματα.

Offline lina

  • νέο μέλος
  • *
  • Thank You
  • -Given: 2
  • -Receive: 2
  • Gender: Female
Στέφανε, πλήρωσα με Paypal Balance στην eVitamins αφού η Visa δεν γινόταν δεκτή επανειλημμένα. Τους είχα ρωτήσει στη σελίδα τους στο Facebook, (απαντούν ελληνικά εκεί). Ακόμη κάποιοι δυσκολεύνται μου είχαν πει. Οι τιμές τους είναι φοβερές.

Offline giannis mtrs

  • Σχολιαστής
  • ***
  • Thank You
  • -Given: 2
  • -Receive: 5
  • Gender: Male
Πράγματι πολύ καλές τιμές στο evitamins (στα περισσότερα προιόντα πιο καλές από iherb).
Σίγουρα θα το δοκιμάσω με τον νέο χρόνο. Υπάρχει περιορισμός στα κιλά του δέματος από evitamins; Είναι σαν το iherb που πρέπει να είναι μέχρι 1,8 κιλά και κάτω από 90 ευρώ;

Offline Θανάσης Αποστόλου

  • Διαχειριστής
  • ιδρυτικό μέλος
  • *****
  • Thank You
  • -Given: 223
  • -Receive: 182
  • Gender: Male
  • να πέσεις; επιτρέπεται. να σηκωθείς; ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ !
Ενημερώνω τα μέλη για 2 σημαντικές αλλαγές στην iherb.

Η μία αφορά το μπόνους που κερδίζει κάποιος που προτείνει την εταιρία σε φίλους και συγγενείς και η άλλη αφορά τα μεταφορικά έξοδα. Παρακαλώ διαβάστε τις προσεκτικά, γιατί αν δεν τις γνωρίζουμε χάνουμε χρήματα τόσο από τα μπόνους και τις εκπτώσεις, όσο και από τα μεταφορικά έξοδα.

Οι αλλαγές αυτές έχουν ενσωματωθεί στην αρχική δημοσίευση αυτού του θέματος. Μπορείτε να τις διαβάσετε εκεί.
   Διαβάστε το απόλυτο βιβλίο για τη διατροφή και την ευεξία εδώ!