Author Topic: ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!  (Read 3700 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline kyriakos_Chatzis

  • Περαστικός
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!
« on: March 18, 2009, 09:22:26 PM »
Καλησπέρα με λένε Κυριάκο είμαι 21 χρονών, πήρα το ηλεκτρονικό βιβλίο του πρώτου μέρους από το ιντερνέτ κ συγκεκριμένα από το gamato.info (πιστεύω θα σε ενδιάφερε πώς έπεσε στα χέρια μου!). το πρώτο τσιγάρο το δοκίμασα στα 16 μου, αλλά το άρχισα ποιο πολύ στις εξόδους μου στα 18 μου κ στα 20 μου το άρχισα κανονικά κ με πακέτο την μέρα!

Επειδή όμως ειμαι ναυαγοσώστης κ γενικά ασχολούμαι πολύ με την γυμναστική δεν μου άρεσε που ήμουν σε κάτι εξαρτημένος, κ όχι τόσο για την αντοχή και την φυσική κατάσταση, μόλις διάβασα το πρώτο μέρος παρήγγειλα κατευθείαν όλο το βιβλίο, εάν κ δεν είμαι πολύ του διαβάσματος το δικό σου το βιβλίο το διάβασα μέσα σε 3 μέρες! Κ με βοήθησε πάρα πολύ κ όχι μόνο σε θέματα για το τσιγάρο, έχω να καπνίσω σχεδόν ένα μήνα κ ούτε που το σκέπτομαι, εάν κ σε κάποιες στιγμές όπως μπουζούκια κ διασκέδαση περίμενα να μην μπορώ, σε αντίθεση έβλεπα τα άλλα άτομα κ τους λυπόμουν!

Πραγματικά έφτασα σε ένα σημείο να νιώθω σωματικά κ ψυχικά μια πολύ μεγάλη δύναμη που τόσο καιρό είχα θάψει, για αυτό θέλω να σε  ευχαριστήσω από τα βάθη της καρδίας μου, γιατί δεν ξέρω χωρίς το βιβλίο εάν θα μπορούσα!

Ο θεός να σε έχει καλά
ΚΥΡΙΑΚΟΣ



Offline Θανάσης Αποστόλου

  • Διαχειριστής
  • ιδρυτικό μέλος
  • *****
  • Thank You
  • -Given: 223
  • -Receive: 182
  • Gender: Male
  • να πέσεις; επιτρέπεται. να σηκωθείς; ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ !
(No subject)
« Reply #1 on: March 19, 2009, 12:01:03 PM »
Γειά σου Κυριάκο και συγχαρητήρια!
Quote
πήρα το ηλεκτρονικό βιβλίο του πρώτου μέρους από το ιντερνέτ κ συγκεκριμένα από το gamato.info

Αυτές οι σελίδες ανταλλαγής αρχείων τελικά έχουν βοηθήσει πολύ στη διάδοση του ψηφιακού βιβλίου! Τους χρωστάω μεγάλη χάρη. Ένας χρήστης μιας τέτοιας σελίδας μου έχει στείλει συγκεντρωμένα τα σχόλια των μελών μιας από από αυτές τις σελίδες και προσεχώς θα τα δημοσιεύσω εδώ στο φόρουμ.

Αυτό που πέτυχες φίλε μου είναι καταπληκτικό. Φρόντισε μόνο να μην ξαναανάψεις ποτέ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΤΣΙΓΑΡΟ γιατί θα ξαναγυρίσεις πίσω στην αρχή. Το δύσκολο με το κάπνισμα δεν είναι τόσο να κοπεί, όσο να μείνεις για πάντα καθαρός από την άσκοπη δηλητηρίαση.

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.
   Διαβάστε το απόλυτο βιβλίο για τη διατροφή και την ευεξία εδώ!