Author Topic: Ενας χρόνος!!! Ευχαριστώ! Ευχαριστώ! Ευχαριστώ!!!!!  (Read 7303 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline kosmir84

  • τακτικό μέλος
  • **
  • Thank You
  • -Given: 6
  • -Receive: 3
    Ευχαριστω τον Θαναση που εγραψε αυτο το βιβλιο, αλήθεια τον ευχαριστω πολυ απο βαθη καρδιας, ευχαριστώ όλους όσους εχουν γραψει κατα καιρους στο forum και τους διαβασα ολους προσεκτικα και ευχαριστω τον Σπαρτακ Κιτα μελος του φορουμ που με βοήθησε πολυ στα δυσκολα με μηνυματα αισιοδοξα και που σε λιγο καιρο θα κλεισει και αυτος εναν χρονο αποχής!
    Καπνίστρια απο πολυ μικρή ηλικια, περιπου στα 14, τωρα ειμαι 31. Τα τελευταια χρόνια καπνιζα κατι παραπάνω απο ενα πακετο.  Αν συνεχιζα να καπνιζω ειχα σιγουρη την ΧΑΠ στα 40 μια και τα πνευμονια μου φαινεται να ειναι το δικο μου αδυναμο σημειο του σώματος. Μεσα μου γνωριζα οτι δεν θα πανε καλα τα πραγματα με εμενα αν μεινω καπνιστρια και ειχα βαλει στοχο την διακοπη οταν θα γινομουν 30.
     Δοκιμασα τον βελονισμό λίγο πριν τα γενεθλια μου αλλα πεταξα 250 ευρω και το μονο που αξιζε ηταν μια συνεδρια αντιστρες. Στο τελος η βελονιστρια μου ειπε οτι ισως δεν το θελω υποσυνείδητα. Φυσικα και δεν ηθελα αφου δεν ηξερα αυτα που ξερω τωρα!
    Μετα θυμηθηκα οτι καποτε ειχα διαβασει την ηλεκτρονικη μορφη  βιβλίου και την εψαξα,  πηρα και το βιβλιο.  Ηταν Χριστουγεννα και περασε ενας χρονος που ξεμπερδεψα και ειμαι τρισευτυχισμένη!!!
    Πηρα μεσα σε ενα χρονο 13 κιλα και τα εχασα κιολας αλλα αυτο ειναι το λιγοτερο. Τωρα που φευγει αυτη η χρονια γραφω αυτο το ποστ με την ευχη του χρονου , στην δευτερη επετειο μου να εχουν πολλαπλασιαστει οι πρωην καπνιστες και να ειμαστε γεματοι υγεια και χωρις αηδιες μεσα μας Ειναι τραγικο αυτο που περασα τις γιορτινες μερες που βγηκα εξω , τοπιο στην ομίχλη!
Ευχομαι καλη χρονια σε όλους!!!



Offline Σπαρτακ Κιτα

  • τακτικός σχολιαστής
  • ****
  • Thank You
  • -Given: 3
  • -Receive: 17
  • Gender: Male
  • όχι σε καθιστική ζωή
Χα Χα καλή  χρονιά Kosmir ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια .Σε βλέπω πολύ βελτιωμένη ψυχολογικά κατά του ψέματος που μας το έδωσε  το τσιγάρο εύκολα και τζάμπα.Είσαι προχωρημένη σε αυτό το θέμα τώρα  δεν είσαι ούτε αρχάριος ούτε ενδιάμεσος πας για δίπλωμα χα χα να σε καλά και δυνατή στην ζωή σου.       

Offline Θανάσης Αποστόλου

  • Διαχειριστής
  • ιδρυτικό μέλος
  • *****
  • Thank You
  • -Given: 223
  • -Receive: 182
  • Gender: Male
  • να πέσεις; επιτρέπεται. να σηκωθείς; ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ !
Έχεις τα θερμά μου συγχαρητήρια!! Και καλή χρονιά να έχεις!

Αυτό που πέτυχες είναι πολύ ξεχωριστό, άλλαξες τη μοίρα σου.
Μίλα για το βιβλίο και σε άλλους φίλους που ίσως ενδιαφέρονται να πάρουν τη ζωή τους στα χέρια τους..

Πρέπει να δώσουμε ένα τέλος στην αναίτια δηλητηρίαση και χαμένες ευτυχίες  :victory:
   Διαβάστε το απόλυτο βιβλίο για τη διατροφή και την ευεξία εδώ!
   

Offline IO

  • τακτικός σχολιαστής
  • ****
  • Thank You
  • -Given: 85
  • -Receive: 50
  • Gender: Female
Συγχαρητήρια!!! =yes!= =yes!= =yes!=
Έκανες το καλύτερο δώρο στον εαυτό σου! Και μάλιστα έγκαιρα! Μην ξαναβάλεις ΠΟΤΕ τσιγάρο στο στόμα σου. Να είσαι περήφανη γι αυτό που πέτυχες!!
Ιωάννα